Multimediāls muzikāls bērnu un jauniešu koru lieluzvedums par dažādām, atšķirīgām pasaulēm un tiltiem, kas mūs savieno. To varēs dzirdēt gan Pieci.lv, gan arī Latvijas radio 3 programmā Klasika. Pasākumu tiešraidē vadīs Karmena Stepanova un Aleksis Vilciņš.

Koncerta sākumā labākie bērnu/jauniešu kori no Igaunijas, Čehijas, Anglijas, Indonēzijas, Krievijas, Baltkrievijas mūzikā pavērs durvis uz savas tautas kultūru. Dzirdēsim Bruno Skultes “Bolero” no baleta “Brīvības sakta” un Valta Pūces skaņdarba “Perpetum mobile” Rīgas mūzikas skolu apvienotā simfoniskā orķestra izpildījumā diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā.

Koncerta turpinājumā skanēs Ulda Marhilēviča un Guntara Rača jaundarbs “Tiltiem pāri”, kas vēsta par to, kā pieņemt svešādo, kā ļaut mīlestībai uzvarēt aizspriedumus un ielaist sevī bezgalību sološas domas. Šīs domas ir patiesākais tilts starp sevi un pasauli. Tās ļauj apzināties dabas klātbūtni sevī un apkārtējā pasaulē un maģiskā harmonijā savienot dabu ar tehnoloģiju.

Koncertā piedalīsies: solisti Aminata un Daumants Kalniņš, DJ Monsta, saksofonists Oskars Petrauskis un pavadošā grupa Kristapa Krievkalna vadībā, Latvijas street dance mākslinieki.
Režija/tērpu, horeogrāfijas un video koncepcija –  Margo Zālīte.
Scenogrāfija –  Kristaps Skulte.