Ipstens Kūns ir reperis un dzejas slameris, tādēļ uz skatuves visbiežāk varam viņu satikt un redzēt rečetējot dzeju, nevis repojot. Savulaik viņa darbi publicēti "Karaļūdens" izlasēs. Līdz šīm Ipstens ir izdevis divus albumus - 2015. gadā reperis debitēja ar autobiogrāfisko "Maska", šogad maijā izdeva tā sekotāju "Atmoda", kurā arī "Elpojot dziļi". To klausāmies rubrikā "Tramplīns" šonedēļ! 

Viņš rakstīt sāka 2009. gadā, kad viņu iedvesmoja Latvijas hiphopa kultūra. 2014. gadā viņš apkopoja līdz šim sarakstīto un pēcāk iznāca arī autobriogrāfiskais darbs “Maska”. Reperis, dzejas slameris joprojām kāpj uz “Poetry Latvija” rīkotajām slamu skatuvēm un piekopj ārzemju dzejas tradīcijas.

Tramplīns ir rubrika, kas 31. martā tika aizsākta Pieci.lv ēterā un iepazīstina ar jaunām latviešu mūziķu radītām skaņām. Katrā ētera laikā - rītos, pēcpusdienā un vakarā, nedēļas  garumā atskaņojam konkrētā mūziķa dziesmu, par kuru dīdžeji gan stāsta, gan ar to iepazīstina klausītājus, šo dziesmu izceļot.  

Iknedēļas “Tramplīns” mākslinieku un dziesmu izvēlas visi Pieci.lv dīdžeji kopā, bet gala vārds ir mūzikas redaktoram. Ja esi jauns, radošs dziesminieks vai spēlē grupā, neaizmirsti savu mūziku atsūtīt latviesi@pieci.lv.